سایت آگهی رایگان کد معرف سایتی برای تبلیغ رایگان کد تخفیف و کد معرف و لینک معرف و انواع مدلهای بازاریابی و کسب درآمد و فروش و همکاری در فروش و باشگاه مشتریان و...

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
ارسال آگهی

کابینت ممبران | کابینت آشپزخانه ممبران

۱۲

توضیحات

این کابینت ها تحت عنوان کابینت ممبران، پرس وکیوم، کابینت کلاسیک، کابینت انزو و یا حتی تری دی نامیده می‌شوند. در فرآیند تولید این نوع درب ها ابتدا بر روی صفحه  ام دی اف، توسط دستگاه  سی ان سی، حکاکی می کنند و پس از آن توسط دستگاه پرس وکیوم روکش می شوند. گروه تولیدی ماچوب از بزرگترین و مجهزترین کارخانه‌های تولیدکننده این نمونه درب‌ها می‌باشد.

 

کابینت آشپزخانه ممبران

کابینت آشپزخانه ممبران

 

نحوه حکاکی روی کابینت ممبران

همزمان با ورود دستگاه سی ان سی،در صنعت فلز و شیشه این دستگاه وارد صنعت چوب و ام دی اف نیز شد،و تحول عظیمی در این صنعت ایجاد کرد.

نحوه کار دستگاه سی ان سی، بدین صورت است که ابتدا طرح مورد نظر را توسط یک نرم افزار دو یا سه بعدی شبیه سازی می نمایند.

بعد توسط نرم افزار های دیگر مانند رادونیکس و یا آرت کم ، طرح ایجاد شده را به دستگاه انتقال می دهند.

دستگاه با توجه به ابزار ها ( فرز‌ها و تیغه های برش ) که از قبل برای دستگاه سی ان سی، تعریف شده اند، طرح را روی قطعه مورد نظر اجرا می کند.

مرحله روکش کردن کابینت ممبران

پس از پایان کار روی سطح قطعه را تمیز می کنند و سپس با پیسوله روی سطح را به چسب اغشته می کنند. باید توجه نمود سطح کار نباید در محیط گرد و خاک باشد، چرا که باعث کاهش کیفیت کار می گردد.

سپس قطعه را داخل دستگاه پرس وکیوم گذاشته و دستگاه با ایجاد خلا و حرارت روکش را بر روی قطعه می چسباند.

محیط کار , تنظیمات دستگاه پرس وکیوم , نوع چسب و یا حتی نوع طرح و نحوه اجرای سی ان سی، روی چوب از جمله عواملی هستند که باعث کاهش کیفیت درب های تولیدی می شوند.

همچنین می توان پس از سی ان سی، کاری به جای روکش پرس وکیوم، درب ها را رنگ نمود. مزیت رنگ کاری این است که اگر یکی از درب ها پس از مدتی آسیب ببیند قابل ترمیم است. درضمن مشکل کنده شدن روکش پی وی سی را نخواهد داشت.

 

منبع برای اطلاعات بیشتر : ویکی پدیا

شناسه آگهی : 4985c0d920e3e313

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر