سایت آگهی رایگان کد معرف سایتی برای تبلیغ رایگان کد تخفیف و کد معرف و لینک معرف و انواع مدلهای بازاریابی و کسب درآمد و فروش و همکاری در فروش و باشگاه مشتریان و...

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
ارسال آگهی

چرا فناوری تلویزیون های سه بعدی مورد پذیرش عمومی قرار نگرفت؟

  • لینک سایت: http://chandinch.ir/
  • ارسال شده: فروردین ۲۲, ۱۳۹۸ ۴:۵۳ ب.ظ
  • انقضاء: 1201 روز, 4 ساعت

توضیحات

چرا فناوری تلویزیون های سه بعدی مورد پذیرش عمومی قرار نگرفت؟

 

 

چرا فناوری تلویزیون های سه بعدی مورد پذیرش عمومی قرار نگرفت؟

تقریبا همه ما یادمان هست که سینما سه بعدی های شهربازی ها تا چقدر مهیج و دوست داشتنی بودند و حتی جذاب تر هم می شدند وقتی سایر امکانات برای طبیعی کردن فیلم دست به دست هم می دادند و در نهایت یک خیال واقعی را رقم می زدند . اما این خیال در ابتدا که به خانه هایمان آمد موفق بود اما بعدها به معنای واقعی کلمه پیوست و برای همیشه در خیال ها دفن شد .

با سایت چند اینج همراه باشید !

 

لی چرا این فناوری دوست داشتنی به زودی تبدیل به یک شکست شد ؟ فناوری سه بعدی هرگز در صنعت ساخت تلویزیون به‌صورت جهانی مورد استقبال واقع نشد و همچنین در میان مصرف‌کنندگان دیگر هنگام خرید تلویزیون یکی از فاکتورهای اصلی برای انتخاب محسوب نمی شد. این تلویزیون‌ها در اولویت خرید قرار نداشتند و حتی بعد از خرید نیز مقدار استفاده از قابلیت سه بعدی چندان زیاد نبود .
فیلیپس اعلام کرد که تمامی تلویزیون های ۲۰۱۶ به بعد این برند در زمینه ۳D متوقف شده و این کمپانی دیگر تلویزیون ۳D تولید نخواهد کرد .

 

 

نه تنها فیلیپس بلکه همه کمپانی های سازنده کم کم این خبر را منتشر می کردند . سامسونگ ، ال جی ، سونی و … همه و همه تولید تلویزیون ها سه بعدی را متوقف کردند .
در نهایت باید ذکر کنیم که فناوری سه بعدی اگرچه دلایل زیادی برای باقی ماندن داشت ولی هنوز به طور مشخص و قطع نمی توان درباره علل توقف تولید آن اظهار نظر کرد . به نظر می رسد که کمپانی های سازنده قصد ارائه دلیل اصلی را ندارند و تمام تمرکزشان را بر روی پیشبرد اهداف این فناوری گذاشته اند. اگرچه این فناوری از دنیای تلویزیون ها رخت بست اما هنوز دنباله ای دور و درازش آدم ها را ترغیب به بازگشت دوباره آن می کند .

 

پس هنوز هم امید است با پیشرفت هرچه بیشتر تکنولوژی فناوری سه بعدی باز هم وارد بازار تلویزیون ها بشود چراکه این تجربه آن قدر هیجان انگیز و جذاب هست که هرکسی را به راحتی برای امتحان آن تحریک کند .

شناسه آگهی : 795caf31c5842fa

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر