سایت آگهی رایگان کد معرف سایتی برای تبلیغ رایگان کد تخفیف و کد معرف و لینک معرف و انواع مدلهای بازاریابی و کسب درآمد و فروش و همکاری در فروش و باشگاه مشتریان و...

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
ارسال آگهی

سررسید تبلیغاتی

b17-04
P015P019

توضیحات

سررسید تبلیغاتی کارآمدترین هدایای تبلیغاتی است که امروزه روی کار آمده است. اگر بخواهیم سررسید تبلیغاتی را از لحاظ گروه بندی نام ببریم باید به سه مورد سررسید چرم و ترمو، سررسید سلفونی و ارگانایزر اشاره کنیم.

از لحاظ چاپ نیز سررسید تبلیغاتی به دو روش اختصاصی و عمومی چاپ می شود و تفاوت هایی با یکدیگر دارد که هر مشتری می تواند باتوجه به صنف شغلی خود و مهم تر از آن سطح توقعش از بازدهی سررسید تبلیغاتی به عنوان هدایای تبلیغاتی نوع مناسب را برگزیند.

گروه تبلیغاتی نقش و نگار با بیش از ۱۰ سال تجربه در امور تبلیغات همواره با ارائه پیشنهادات تبلیغاتی ویژه نظیر هدایای تبلیغاتی، سررسید تبلیغاتی، تقویم تبلیغاتی خدمت رسان مردم در راستای ارتقاء سطح شغلی آنها بوده است.

برای مشاهده نمونه های سررسید تبلیغاتی می توانید به وبسایت رسمی نقش و نگار به آدرس http://naghshonegarad.ir/category/taghvim-sarresid/sarresid/  مراجعه نمایید.

همچنین برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد خرید سررسید تبلیغاتی نیز می توانید با شماره تلفن های ۰۲۶۳۴۴۵۲۶۶۰ و ۰۲۶۳۴۴۵۷۸۷۲ و ۰۲۶۳۴۴۳۰۹۸۸ تماس حاصل فرمایید تا مشاوران ما پاسخگوی سوالات شما عزیزان باشند.

شناسه آگهی : 6185e5cb96ea2c44

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر