سایت آگهی رایگان کد معرف سایتی برای تبلیغ رایگان کد تخفیف و کد معرف و لینک معرف و انواع مدلهای بازاریابی و کسب درآمد و فروش و همکاری در فروش و باشگاه مشتریان و...

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
ارسال آگهی

بهترین کد معرف کارگزاری آگاه با سقف تخفیفات تمام خدمات

  • کد معرف: AA0426
  • کد تخفیف: AA0426
  • لینک سایت: https://ex.agah.com/ref/AA0426/login
  • ارسال شده: فروردین ۱۱, ۱۳۹۹ ۲:۱۰ ق.ظ
  • انقضاء: 1512 روز, 10 ساعت
-کد-معرف-بورسی

توضیحات

کارگزاری ها مجازند حداکثر ۲۵ درصد تخفیف کارمزد معاملات به مشتریان بدهند. مسلما این تخفیف صرفا به مشتریان خاص و پرگردش کارگزاری تعلق می گیرد و برای افرادی که در بورس معامله می کنند عدد با اهمیتی است. در کارگزاری آگاه که مشتریانش بیشترین موفقیت در خرید عرضه اولیه های بورسی را دارند سرویسی در باشگاه مشتریانش معرفی شده که هر فرد می تواند با درج کد معرف و یا استفاده از لینک معرف در هنگام ثبت نام از تخفیفات معادل معرف خود استفاده نماید.

کد معرف AA0426 و یا لینک مستقیم ثبت نام متعلق به یکی از قدیمی و بزرگترین ترین مشتریان کارگزاری آگاه است و شما نیز مانند دارنده کد از سقف تمام تخفیفات کارگزاری از جمله ۲۵ درصد تخفیف کارمزد معاملات و ۸۰ درصد تخفیف استفاده از خدمات مشاوره و آموزش و یا استفاده از اعتبار و تمام و تمام خدمات کارگزاری با شرایط بسیار ویژه بهره مند خواهید شد.

ممکن است شما مشابه حسابهای بانکی، از خدمات چند کارگزار همزمان استفاده کنید و به مرور معاملات را به کارگزاری که خدمات و سرویس بهتری به شما می دهد انتقال دهید. پس این فرصت برای افرادی که از گذشته نیز در بازار فعالیت می کنند وجود دارد.

به عنوان یک فرد بابیش از ۲۰ سال سابقه بورسی اعتقاد دارم این فرصتی بسیار خوب برای سرمایه گذاران جدید است و اطمینان دارم امتحانش ارزنده و رضایت بخش خواهد بود.

امور مربوط به احزار هویت و سجام نیز از طریق کد معرف AA0426 و لینک مستقیم ثبت نام کدبورسی  کاملا رایگان و برخلاف روش های دیگر نیاز به هیچ پرداختی نیست.

طبیعتا بدون استفاده از این کد نیز می توانید به جمع مشتریان کارگزاری بپیوندید اما بهره مند شدن از سقف این تخفیفات جذاب به آسانی شامل حال شما نمی شود.

شناسه آگهی : 6305e81159fbb6d2

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر