سایت آگهی رایگان کد معرف سایتی برای تبلیغ رایگان کد تخفیف و کد معرف و لینک معرف و انواع مدلهای بازاریابی و کسب درآمد و فروش و همکاری در فروش و باشگاه مشتریان و...

خوش آمدید ، مهمان ! [ ثبت نام | ورود

پوسته تجاری - نسیم نت
ارسال آگهی

آموزش سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار تهران

f.log.4
f.log.2۲_۳۶۰x240_acf_cropped

توضیحات

بسیاری از افراد برای ورود به بازار پرتلاطمی مانند بورس نمی دانند از کجا باید شروع کنند.

بورسی ها در اپلیکیشن و در سایت بورسی ها به زبان ساده به شما می آموزد چگونه در کمترین زمان ممکن به بورس وارد شوید. چگونه کارگزار خود را انتخاب کنید . از کجا اطلاعات مورد نیاز خود را تامین کنید و دست آخر به خرید و فروش در بورس بپردازید.

بورس یکی از بازارهای جذاب برای سرمایه گذاران محسوب می شود که با تحمل ریسک های مربوطه می توان بازدهی های بالایی را در آن انتظار داشت.

بازدهی بالای بازار سرمایه و تنوع ابزارهای این بازار باعث شده است تا بیشتر سرمایه گذاران با درجه های ریسک پذیری متفاوت در این بازار به سرمایه گذاری بپردازند.

بنابراین شناخت ابزارهای بازار سرمایه و مقایسه سودآوری و ریسک پذیری آنها و نهادها و بازیگران این بازار بسیار مهم و حیاتی خواهد بود.

مجموعه بورسی ها با همکاری کارگزاری فارابی که تحت نظارت سازمان بورس هست این هدف را دنبال می کند، که برای همه مردم در هرکجا با فرصت های نامحدود سرمایه گذاری در این بازار آشنا کند و تا حد ممکن مسیر سرمایه گذاری را ساده و قابل فهم توضیح دهد.
برای آشنایی و سرمایه گذاری آنلاین در بورس اوراق بهادار تهران
و دریافت کد بورسی آنلاین و غیر حضوری   لینکهای زیر را کلیک کنید.

https://boursyha.ir/

https://boursyha.ir/about-stock/

https://boursyha.ir/code-bourse/

https://boursyha.ir/mobile/

شناسه آگهی : 7565e21e9aaced80

گزارش مشکل

درخواست شما در حال پردازش است ، لطفا چند لحظه صبر کنید ....

ارسال نظر